základní informace

PořadatelČeská Yoyo Asociace, o.s.
Datum: Sobota, 20. října 2012
Místo: Divadlo PONEC, Husitská 24a, Praha 3 [mapa]
Oficiální soutěžní kategorie: Junior, Advanced, Elite (1A), X Division, Freehand (5A), Open (1A – international), SpinTop
Startovné:

  • Junior – 100,-Kč
  • Advanced, Elite, X, Freehand, Open, SpinTop (jedna a více) – 350,-Kč

Členi CYA mají slevu 50,-Kč. Při registraci po 1. říjnu se ceny automaticky navyšují o 50%. Při registraci na místě se ceny automaticky navyšují o 100% ze základu ceny. Pokuta za dodání muziky po 18. říjnu nebo na míste činí 150,-Kč.

Ubytování:

Letos jsme se opět dohodli s Hostelem Elf. To znamená 290korun/osoba/noc* a to pouze pro yoyery! Hostel Elf se nachází zhruba 150 metrů od divadla Ponec – nenajdete lepší místo kde přespat!

*Tato zvýhodněná cena platí pouze pro dorm pokoje po 6 – 9 lůžkách. Za menší / privátnější pokoje si budete muset připlatit. Kontaktujte Hoste Elf a dohodněte se na konkrétních podmínkách.

Jak si zarezervuju místo?

Nejjednodší cesta je přes http://www.hostelelf.com/ a zarezervovat si postel online. Jediné co musíte udělat je vložit super tajný kód do komentářů v registračním formuláři hostelu Elf. Super tajný kód je “YO-YO” . Nezapomeňte, že hostel není nafukovací a pokud tu chcete přespat tak se zaregistrujte co nejdříve. Může se dost dobře stát, že se vyčerpá kapacita a vy budete muset bloumat Prahou po afterparty.

A jak se do Ponce/Elfu dostanu?